Skalbimo mašinos prijungimas

Kaina
74,25 €
vnt.
Darbų trukmė
1 val. 30 min.
Paslaugos aprašymas

Skalbimo mašinos indėlis į mūsų kasdienį gyvenimą yra didžiulis. Dėl jos mes sutaupome marias laiko ir galime dėvėti švarius ir gaiviai kvepiančius drabužius kasdien. Sugedus skalbimo mašinai iškart susiduriame su įvairiais nepatogumais, kurių nesumažėja net ir įsigijus naują prietaisą.

Skalbimo mašinos prijungimas yra kruopštus ir tam tikrų įgūdžių bei priemonių reikalaujantis darbas. Bandydami jį atlikti patys, galite ne tik sugadinti daiktą, bet ir užlieti kaimynus. Tuo metu kvalifikuoti ir patyrę meistrai prijungs skalbimo mašiną prie vandentiekio ir elektros tinklo tinkamai ir, žinoma, saugiai.

REIKIA PASIRUOŠTI
  • atlaisvinkite priėjimą prie darbo vietos;
  • pasirūpinkite, kad patalpoje būtų bent vienas elektros lizdas elektriniams įrankiams prijungti.
  • atlaisvinkite priėjimą prie pagrindinio karšto ir šalto vandens stovo, skaitiklių ir šildymo sistemos atjungimo ventilių. Jei jie įrengti atskiroje patalpoje, turėkite raktus arba informuokite už tai atsakingą žmogų, kuris prireikus, galėtų jas atrakinti;
  • jei gyvenate sename daugiabutyje ir jums reikia keisti visą vandentiekio sistemą, susisiekite su šildymo ir vandens sistemas aptarnaujančiomis tarnybomis dėl skaitiklių nublombavimo. Tuo metu gyvenantiems nuosavame name reikės prieigos prie vandens šulinio.

Įsitikinkite, jog turite visas reikiamas medžiagas darbams atlikti, o darbo vieta paruošta meistrui pradėti darbus.

Nenorite ar negalite padaryti to patys? Mūsų meistrai pasiruošę padėti – tiesiog užsisakykite papildomą valandą.

Kaina
49,50 €
val.
Darbų trukmė
1 val. 0 min.

Mūsų paslaugos

Jūsų namuose reikalinga meistro pagalba? Tai patogiausias ir patikimiausias būdas išsikviesti meistrą į namus!