Klientų atsiliepimai

Esu labai patenkinta savo pasirinkimu dėl Capital Express apdaila. Labai malonus bendravimas, greitai atsakoma į iškilusius klausimus. Darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Tikrai ne paskutinis kartas, kuomet naudosiuosi Jūsų paslaugomis.

Klientė Domantė

 

Labai džiaugiuosi Capital Apdaila Express komandos darbu – viskas skažlandžiai ir operatyviai nuo pat užsakymo sudarymo iki buto raktų po remonto atidavimo. Buvo atliekamas nemažas kosmetinis remontas – perdažytos visos sienos ir kapitalinis vonios remontas. Viskas tvarkingai, gražiai ir laiku. Jokių nereikalingų skambučių, rūpesčių, net nereikėjo jokios priežiūros – tik atiduoti raktus ir po darbų – juos pasiimti, viskas buvo atlikta taip kaip ir norėjau sutartais terminais! Svarbiausia, kad po darbų ne tik baldai buvo sustatyti atgal į vietas, bet ir pasirūpinta šiukšlių išvežimu! Rezultatas džiugina akį, o banko sąskaita taip pat nepatyrė didelių nuostolių. Malonus bendravimas ir bendradarbiavimas paskatino kreiptis ir dėl kitų, net ir smulkių darbų. Tikrai kreipsiuosi prireikus ir kitiems rekomenduosiu!

Klientė Eglė

 

Tikrai, buvo naudinga, ačiū meistrui už puikiai atliktą darbą 🙂

Klientė Edita

 

Džiaugiuosi, jog kreipiausi į Capital Apdaila Express. Operatyvumas, patikimumas ir sklandus bendradarbiavimas viršijo mano lūkesčius. Komanda laikosi savo terminų bei dalinasi profesionaliais patarimais, kas atsispindi atliktuose darbuose. Ačiū dar kartą ir kitų malonių kartų 🙂

Klientė Jurgita

 

Ieškodama naujų namų kėliau sąlygą: jokio remonto! Nes iš patirties jų tiesiog bijau Ir ką gi, pavyko “iš dalies” Ir tada, vietoj nupirktų naujų namų džiaugsmo atėjo nerimas: kas visa tai padarys? Per kiek laiko padarys? Kiek visa tai kainuos? Laimė, kad gyvenimas suvedė su Brigita Žilvite. O ji padarė stebuklą – viskas įvyko tada, kai man reikėjo, per tiek laiko, kiek aš buvau tam skyrusi ir už pinigus, kurie buvo tikrai įkandami. Pagarbus darbų vadovo bendravimas buvo ne mažiau svarbus, nei gauti rezultatai Perdažytos sienos, nauji tapetai ir plytutės, pakeisti šviestuvai ir rozetės. Ir viskas per 10 dienų, kol aš ramiai ilsėjausi prie jūros Jeigu tai nebūtų mano realybė, sakyčiau, kad taip nebūna Todėl nuoširdžiai rekomenduoju!

Klientė Laura

 

Ačiū Jums visiems už darbus ir darbelius, už visas suteiktas paslaugas remontuojant mano butą.
Dėkinga Jums už malonų ir savalaikį bendravimą. Ačiū labai meistrui p.Eugenijui  už patarimus, už kokybiškai atliktus darbus.

Klientė Loreta

 

Vonia tikrai džiugina. Kai žiūri nuotraukas prieš ir po, tikrai matosi skirtumas (:
Ačiū, jūsų vyrukams, puikiai padirbėjo.

Klientė Kornelija

 

Esu tikrai patenkinta rezultatu ir visa darbų eiga nuo pradžios iki pat pabaigos. 🙂

Klientė Justina

 

Labai noriu palikti atsiliepimą ir išreikšti didžiulią padėką Capital Apdaila Express įmonei, kuri visiškai neseniai pasisvečiavo mano namuose.

Turėjau didelį poreikį integruoti į seniau pastatytą virtuvę indaplovę, kuri neatitiko parametrų. Kreipiausi ne į vieną įmonę ieškodama meistro, tačiau susidūriau su problema, jog niekas nenori atvykti dėl smulkios darbų apimties. Capital Apdaila Express meistras atvyko vos pasikreipus pasižiūrėti, ar yra techninės galimybės ir vėliau atvykęs meistras viskuo pasirūpino – nereikėjo nieko rūpintis, jis leido man dirbti savo darbus, nuvyko ir viską supirko, viską paaiškino ir kas mane labai nustebino, kad buvo atlikti papildomi darbai. Malonus bendravimas, punktualumas, greitis, oficialumas. Didžiulis ačiū Jums Capital Apdaila Express. Ne tik, kad pati naudosiuosi, bet noriu ir parekomenduoti visiems. 

Klientė Vaida